Ostatnie miejsca w grupie szkoleniowej 2022/2023

Zostały jeszcze 2 ostatnie miejsca w kolejnej już edycji Kursu EX-IN w Warszawie. Ostatni moment żeby się zgłosić! Pierwszy zjazd odbędzie się 22/23 października 2022r. Zapraszamy do zapisów poprzez formularz zgłoszeniowy. 

Szkolenie trwa rok, składa się z 12 comiesięcznych zjazdów weekendowych  Nabór prowadzimy do wyczerpania miejsc.

Kurs EX-IN przygotowuje do międzynarodowego certyfikatu EX-IN Ekspert przez Doświadczenie w opiece psychiatrycznej.  Absolwenci Kursu mogą pracować w roli osób towarzyszących innym w zdrowieniu asystentów zdrowienia oraz edukatorów.

Koszt rocznego Kursu EX-IN w edycji 2022/23 wynosi średnio od 570 zł do 640 zł za każdy zjazd szkoleniowy – w zależności od wyboru wariantu rozłożenia rat.

Warunkiem przyjęcia na Kurs jest pozytywne przejście przez proces rekrutacji. Koszt spotkania rekrutacyjnego z trenerem Kursu wynosi 150 zł.

Pragniemy uprzedzić Państwa, że w związku z sytuacją epidemiczną część zajęć może się odbyć w formie zdalnej.

Jesteśmy częścią międzynarodowego ruchu EX-IN, działającego w wielu krajach Europy. W trosce o jakość naszych usług pracujemy zgodnie ze standardami EX-IN, które sprawdziły się w wielu ośrodkach na świecie i są potwierdzone licznymi badaniami klinicznymi.

Jesteśmy w tej chwili jedynym certyfikowanym ośrodkiem w Polsce, prowadzącym profesjonalne szkolenia EX-IN® Ekspert przez doświadczenie w opiece psychiatrycznej®.

Szkolimy asystentów zdrowienia i edukatorów od 2013r. i jako pierwsi rozpoczęliśmy prowadzenie tego typu kursów w naszym kraju.

Jesteśmy jedyną instytucją w Polsce, nadającą uznany w Europie Certyfikat EX-IN®,

który uprawnia do pracy w roli asystenta zdrowienia i edukatora w placówkach związanych z opieką zdrowotną.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Nie czekaj, zgłoś się już teraz! 

 

 

Przyjmujemy osoby z całej Polski, nie wymagamy posiadania zaświadczenia o niepełnosprawności.

Zapraszamy!

Więcej informacji na temat kursu znajdziesz tutaj : Więcej o Kursie EX-IN

Insytucje zatrudniające asystentów zdrowienia (Warszawa) – czytaj dalej […]

Dodaj komentarz