9 maja 2018

Dlaczego warto kształcić się u nas?

Dlaczego warto wybrać szkolenie EX-IN®?

Wydajemy certyfikaty EX-IN®, które mają rangę międzynarodową – są honorowane w Europie jako pełne wykształcenie przygotowujące do pracy Eksperta przez doświadczenie w opiece psychiatrycznej.

Certyfikowany Kurs EX-IN® jest oferowany w kilkudziesięciu ośrodkach w Europie, a od 2013r. również w Polsce. Do tej pory przeprowadziliśmy wiele edycji kursu EX-IN® m.in. we Wrocławiu, Krakowie oraz Trójmieście.

Szkolenie prowadzone jest przez profesjonalnie przygotowanych trenerów, certyfikowanych przez Klinikę Uniwersytecką w Hamburgu (Niemcy) – głównego organizatora EX-IN® w Europie.

Jesteśmy pierwszym zespołem, który wprowadził do Polski ideę profesjonalnego kształcenia ekspertów przez doświadczenie, którzy pełnią funkcję m.in asystentów zdrowienia i edukatorów.

Trenerzy prowadzący szkolenie EX-IN® (w Polsce Aleksandra Karaszewska oraz Aleksandra Kożuszek) posiadają Certyfikat Ukończenia Treningu dla Trenerów EX-IN® (Train the Trainer®, Klinika Uniwersytecka Hamburg Eppendorf we współpracy z Fundacją FOCUS, Niemcy) i podlegają wytycznym oceniającym jakość szkolenia przez twórcę programu EX-IN®, jak i organizatorów kursu.

Kurs EX-IN® prowadzony jest zawsze w tandemie – przez  trenera- specjalistę oraz trenera z doświadczeniem kryzysu.