Ogłaszamy nabór na kolejną edycję Kursu EX-IN przygotowującego do roli Asystena Zdrowiania

Z przyjemnością informujemy, że właśnie rozpoczęliśmy nabór na kolejną już edycję Kursu EX-IN w Warszawie.

Szkolenie trwa rok, składa się z 12 comiesięcznych zjazdów weekendowych i rozpocznie się we wrześniu 2021r.

Nabór prowadzimy do wyczerpania miejsc.

Kurs EX-IN przygotowuje do międzynarodowego certyfikatu EX-IN Ekspert przez Doświadczenie w opiece psychiatrycznej.  Absolwenci Kursu mogą pracować w roli edukatorów oraz osób towarzyszących innym w zdrowieniu (m. in. asystentów zdrowienia).

Uczestnictwo w Kursie jest odpłatne. Osoby spoza Warszawy będą mogły skorzystać z atrakcyjnej oferty noclegowej, w miejscu, gdzie odbywa się szkolenie.

Koszt rocznego Kursu EX-IN w edycji 2021/22 wynosi średnio od 520 zł do 570 zł za każdy zjazd szkoleniowy – w zależności od wyboru wariantu rozłożenia rat.

Warunkiem przyjęcia na Kurs jest pozytywne przejście przez proces rekrutacji. Koszt spotkania rekrutacyjnego z trenerem Kursu wynosi 150 zł.

Pragniemy uprzedzić Państwa, że w związku z sytuacją epidemiczną część zajęć może się odbyć w formie zdalnej. Informujemy, że jesteśmy jedynym ośrodkiem w Polsce posiadającym afiliację na przeprowadzanie certyfikowanych szkoleń EX-IN oraz nadawanie międzynarodowego certyfikatu potwierdzającego kwalifikacje asystenta zdrowienia.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Nie czekaj, zgłoś się już teraz! 

Zapisy poniżej:

Przyjmujemy osoby z całej Polski, nie wymagamy posiadania zaświadczenia o niepełnosprawności.

Zapraszamy!

Insytucje zatrudniające asystentów zdrowienia (Warszawa) – czytaj dalej […]

Dodaj komentarz